O nás

O Manegro Montu

Naše záliba v montážích začala solárními systémy a přes montáže kotelen, tepelných čerpadel a podlahových topení přerostla v instalace celých systémů. Od roku 2008 jsme nainstalovali a spustili již přes 150 tepelných čerpadel, o které se i většinou i nadále staráme, dále desítky kondenzačních kotlů, nepočítaně radiátorů a kilometrů podlahového topení. A samozřejmě solární systémy, kterými to všechno začalo.

A jelikož se v létě netopí, ale potřeba chladit je čím dál větší, dodáváme pro trvalou pohodu i klimatizace.

Pracujeme zásadně s výrobky a materiály, které jsme si sami vyzkoušeli a ošahali.

Šéf firmy Štěpán Mastný o sobě:

Po škole jsem nastoupil na pozici pruduct manager pro solární systémy a tepelná čerpadla ve společnosti ENBRA a.s. Zúčastnil jsem se zajímavých zakázek a řešení řady technických problémů. Proškolil jsem jak teoreticky, tak prakticky řadu topenářů, chlaďařů a instalatérů.

Po šesti letech práce jsem se rozhodl jít do největšího dobrodružství ve svém životě – založit spolu s dalšími dvěma společníky společnost Trienergo. Do portfolia jsme  začlenili i mikrokogenerační jednotky Cleanergy se stylingovým motorem švédského výrobce.

Počáteční dobrodružství později přerostlo ve firmu Manegro Mont, do které jsem vložil všechny svoje znalosti i zkušenosti z předchozích let. Čas od času odběhnu od instalací ke školením a předám, co jsem se cestou naučil.

Mým cílem je naprostá energetická soběstačnost pro rodinný dům, zejména ten svůj. Po malých krůčcích k ní mířím a rád k ní pomůžu i vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *